Aktuality:

          VÁŽENÍ    PŘÁTELÉ

Jsme provozovateli závodního areálu, jehož dráha je konstruována  pro závody autokrosových speciálů, osobních aut nebo čtyřkolek.

Konstrukce dráhy a celkové vybavení nám umožňuje pořádat závody na úrovni mezinárodniho mistrovství republiky.

Proto bychom Vám rádi nabídli možnosti využití dráhy a areálu přesně dle vašich představ.

Uspořádání závodů v rámci závodních dnů, to znamená před diváky,nebo úzký kolektiv.

Škola smyku a řidičských dovedností.

Zkušební jízdy pro autoškoly.

Možnost předváděcí akce pro návštěvníky.

Využití dráhy v rámci předvedení nových modelů.

Dráha je určena pro typy osobních a lehkých užitkových vozů, teréní speciály, užitkové a závodní čtyřkolky.

Bližší informace na    Tel.     604 56 56 56

Volná auta - možnost zapůjčení:

Pro informace a rezervaci aut volejte +420 604 565 656

Přihlášení jezdci na závod 26.5.2019

 

ŠKODA do 1300 ccm:

292. Lang Tomáš
315. Knotek Radek
296. Adámek Lukáš
316. Chytil Ondřej
327. Turońová Veronika
324. Strouhal Martin
201.  Černý David
303. Dostál Richard
174. Černý Miloslav
154. Tůma Pavel
294. Adam Tomáš
326. Zavřel Adam
069. Ševčík Karel
611. Puklický Petr
97.   Pavlů Zdeněk
188. Šplíchal Jiří
331. Trnka Martin
88. Vondrouš Petr


 


 

DO 1400 ccm:

433.  Hlaváček Pavel
772.  Nováček Miloš
290.  Farbula Vojtěch
28.    Papoušek Jiří
312.  Vaněk Václav
430.  Patůček Petr
742.  Zedníček Bohumír
264.  Zástěra Aleš
199.  Havlová Anna
254.  Minovský Daniel
929.  Chyba Marek
24.    Kohout Pavel
310.  Matušková Tereza

 

 

 

DO 1600 ccm:

690. Pražák Petr
320. Puklický Lukáš
155. Světinský Lubomír
328. Svoboda Pavel
295. Lang Michal
366. Fňukal Radomir
156. Novák Jiří
250. Jež Petr
261. Míča Radek
388. Šiška Jindřich
195. Bezchleba Pavel
42.   Kohout Pavel
156. Novák Josef



 

NAD 1600 ccm:

72.  Polach Miroslav
80.  Hirschner Petr
62.  Šorm Miloslav
206. Pačín Martin
50.   Adamík Rado
54.   Worek Zdeněk
325. Konečný Daniel
300. Matuška Jan
86.   Procházka Jiří
330. Reichstater Milan



 

HOBBY: 

78.   Hájek Luděk
247. Svoboda David
799.  Janák Michal
297.  Žmolík Roman
68.    Slatinský Ondřej
702.  Kopečková Jůlia
198.  Havel Tomáš
353.  Mokrý Jiří
91.    Slaný Míra
33.    Želinský Tibor
700.  Klas Dušan
00.    Šedivý Roman




BUGGY:  250. ccm                                               BUGGY:   4X2

88. Bouček Karel  jun.                                         108. Bouček Karel    st.
17. Bartáková Tereza                                           11.   Barták Jiří
                                                                               4.    Chelík Radek
                                                                               1.    Deraha Jaroslav